Академія А

Що вибрати?

вопрос

Акробатика – універсальна, дає гарну підготовку для будь-якого виду спорту, а також акробатика є основою будь-якого циркового жанру. Акробатика розвиває фізичні здібності: силу, гнучкість, координацію та допомагає сформувати морально-вольові якості: сміливість, наполегливість, володіння собою, впевненість, відповідальність та довіру.

Акробати прекрасно складені фізично, їх тіло гарне, пропорційне, а також дуже витривале, що може стати в нагоді у будь-якому виді діяльності.

Акробати вміють прекрасно концентрувати увагу та виконувати кілька справ одночасно, так як складні координаційні вправи зобов’язують контролювати свої дії, оцінювати ситуацію та моментально реагувати.

Заняття з акробатики дуже захоплюючі та викликають зацікавленість у багатьох дітей …

Якщо акробатика запала в душу, вона залишається там назавжди.

Циркове мистецтво для дітей дуже цікаве, тому що включає в себе незліченну кількість жанрів: конторшн, еквілібристику, повітряну гімнастику, жонглювання, клоунаду, ілюзію і багато іншого.

Циркові артисти відкриті й товариські люди. Артисти володіють харизмою та артистизмом незалежно від обраного жанру.

Люди, які присвятили себе сцені, дуже пластичні й граціозні, у них прекрасний слух і почуття ритму.

Циркове мистецтво – це клопітка робота, але все ж таки, на відміну від спорту, не несе виснажливих і шкідливих здоров’ю навантажень, а навпаки – змушує артиста обирати безпечну для здоров’я техніку для тривалої роботи.

Працюй цирковим артистом і подорожуй!

Скіппінг підходить для дітей будь-якого віку, іншими словами – це стрибки на скакалці, відносно новий напрямок у спорті, а також  – окремий жанр в цирку.

У спортсмена, що займається скіппінгом, ніколи не буде зайвої ваги, це надмірно активний вид діяльності. Стрибки на скакалці виконуються в різних комбінаціях: індивідуально, в парах, групах на одній або декількох скакалках, у поєднанні з трюками. Заняття скіппінгом відмінно підійде для активних дітей. Прострибавши всі заняття, вони вже точно витратять свою надмірну енергію.

На заняттях зі скіппінгу розвивається швидкість, витривалість, а також діти отримують відмінне тренування серцево – судинної системи.

Скіппінг для найактивніших!

Сучасна хореографія – це мистецтво танцю, підходить і для хлопчиків і для дівчаток.

У танці дитина навчиться висловлювати свої емоції за допомогою свого тіла. Танцюючи, діти набувають пластики, координації, почуття ритму, а також стають більш розкутими в своїх рухах.

Танець – це стан душі!