Академія А

Головна сторінка > Корисне > Як вибрати тренера?

Як вибрати тренера?

Занятие

Підбирати викладача потрібно саме вашій дитині, їй повинно бути комфортно спілкуватися з тренером на занятті. Ми всі дуже різні люди, у всіх є характер, темперамент, енергетика. Тому ми всі й відрізняємося один від одного. Задумайтесь! Ви коли-небудь ловили себе на думці, що вам неприємний співрозмовник, або з певною людиною ви спілкуєтеся нібито різними мовами.  Таке може відбуватися і з вашою дитиною.

Важливо, щоби тренер підходив вашій дитині за темпераментом і енергетикою. Але важливо пам’ятати також! Іноді вашій дитині може все подобатись, і вона чудово займається довгий час, але ось настає момент, коли не хочеться йти саме до цього тренера. Ви починаєте думати і гадати, чому так? Напевно, не підійшов тренер) Ні, ні – це може бути просто лінь, втома. Досвідчений тренер неодмінно помітить такий стан вихованця та повідомить батькам про це.

Найчастіше в наш час зустрічається ситуація, що побували у всіх студіях і спортивних школах, а тренера так і не знайшли … Варто розібратися у власній дитині. Не потрібно шукати кращого тренера, поки ваша дитина не готова стати найкращим учнем у свого тренера! Хочемо звернути Вашу увагу на наш тренерський і педагогічний склад. Ми приділяємо особливу увагу підбору тренерів і педагогів. Увесь наш персонал має профільну освіту, звання, титули і нагороди у своїй області, також всі мають досвід роботи з дітьми. Тому раді будемо допомогти вибрати хорошого педагога саме для вашої дитини!